Çekmeköy Bina Yönetimi

Çekmeköy Bina Yönetimi

Apartman yönetmek sorumluluk ve tecrübe gerektirmektedir. Bu sebeple de site ve apartmanlarda yaşayan kişiler bu alanların yönetimi konusunda sorunlar yaşamaktadır. Kalabalık alanlar olmasına rağmen neredeyse hiç kimse yönetim sorumluluğunu almak istemez. Bu noktada sitelerin ve apartmanların yönetimlerinin yürütülmesi için özel bir işletmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Firma olarak apartmanların ve sitelerin yönetim işlemleri hizmetleri verilmektedir. Çekmeköy bina yönetimi olarak evlerinizde huzur içerisinde yaşarken binalarınızın ihtiyaçlarının karşılanması ve hizmetlerinin verilmesi için faaliyet göstermekteyiz. Apartmanlarınızın ve sitelerinizi en iyi hale getirerek sizlerin daha iyi şekilde kullanmanız sağlanır. Apartman ve site yönetimi stresinin ortadan kaldırılarak rahatlamanız mümkün hale getirilir.

Binalar İçin Özel Hizmetler

Çekmeköy bina yönetimi olarak geniş hizmet seçeneği ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Apartmanlarda en sık karşılaşılan sorun olarak aidatların toplanması ve harcanması görülmektedir. Finansal işlemlerin sorumluluk ve zaman gerektirmesi nedeni ile apartman ve sitelerde oturan kişiler bu konulara çok fazla muhatap olmak istemezler. Firma olarak bu sorumluluğu alarak apartmanların finansal işlemleri sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Apartman ve sitelerde toplanması gereken aidatlar belli aralıklar ile toplanır. Toplanan tutarlar ile yaşam alanlarının genel giderlerinin ödemesi gerçekleştirilir. Yapılması gereken bakım ve onarım gibi işlemler için özel olarak yapılması gereken harcamalar yapılır. Bu işlemleri firma olarak üstlenerek apartmanlarda yaşayanların sorumluluklarını kendi üzerimize almaktayız.

Apartman Temizlik İşlemleri

Firmamızdan alabileceğiniz hizmetler arasında temizlik hizmetleri de bulunmaktadır. Apartman ve sitelerde kapıcı olarak adlandırılan kişiler genel olarak bu işlemleri yapar. Ancak günümüzde apartmanlarda kapıcı çalıştırmak maliyetli olarak görülmektedir. Bu maliyeti ortadan kaldırmak için Çekmeköy bina yönetimi olarak temizlik hizmetleri de sunmaktayız. Firmamızda çalışan kişiler sizin adınıza apartmanlarınızın ve sitelerinizin temizlik işlemlerini gerçekleştirir. Binalarınızın girişlerini, asansörlerini, merdiven ve benzeri ortak alanlarının temizlenmesi işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için hizmet vermekteyiz. Temizlik hizmetleri belirli aralıklar ile yapılan işlemlere ek olarak her gün çöplerin toplanması ve atılmasını da içermektedir. İhtiyaç olan yerler için apartman ve sitelerin çevre düzenleme ve bakımlarının yapılması da verilen hizmet seçenekleri içerisinde yer alır.

01 Ekim 2018
Çekmeköy Bina Yönetimi için yorumlar kapalı
1.061 kez görüntülendi