Ümraniye Bina Yönetimi

Ümraniye Bina Yönetimi Alanında Profesyonel Çözüm Ortağınız

Apartmanlarda, sitelerde bina yöneticiliği yapmak son derece karmaşık ve zor bir iştir. Hemen her binada mutlaka yönetici krizi baş göstermekte, kimse yönetici olmak istememektedir. Herkes binalardaki yönetim faaliyetlerinden şikâyetçi olmakla birlikte yöneticiliği kimse kabul etmemektedir. Çoğu zaman yönetici olarak seçilen kişi daha görev süresini doldurmadan diğer bina sakinleriyle kavga etmekte, bunun sonucunda da yaşam alanlarında huzursuzluklar baş göstermektedir. İşte firmamız Ümraniye bina yönetimi hizmeti kapsamında profesyonel bina yöneticiliğini sizlere sunuyor. Verdiğimiz hizmetler sayesinde iş alanlarınızı ve yaşam alanlarınızı çok daha güvenli, çok daha temiz, çok daha bakımlı hale getiriyoruz. Biz, profesyonel manada işimizi yaparken sizler asli işlerinizle meşgul olup enerjinizi daha verimli biçimde harcama olanağına kavuşuyorsunuz.

Hukuka Uygun Ümraniye Bina Yönetimi

Ümraniye, her geçen gün gelişen bir yapıya sahiptir. Bu gelişim yaşam alanlarının inşasında ve düzenlenmesinde de kendisini gösteriyor. Buna mukabil binaların her birisi adeta bir şehir haline geliyor. Yüzlerce, onlarca kişinin ortak kullanım alanı haline gelen bu binalarda yönetimi ve düzeni sağlamak ise ikinci bir iş olarak yapılabilmekten çıkıyor. Binaların ihtiyaçlarını takip edebilmek, anında müdahale edebilmek imkansız hale geliyor. Üstelik klasik düzende yönetilen binaların büyük bir kısmında kanuni gerekler bilinmiyor, yerine getirilmiyor. Kanuni çerçevede işler yürütülmediği için birçok kişi kapı komsusuyla, kiracısıyla, mülk sahibiyle mahkemelik oluyor. Sonunda da her iki taraf zararlı çıkıyor. Oysa ikamet edilen bütün binalarda Kat Mülkiyet Kanununun ilgili maddeleri esas alınmalıdır işte Ümraniye bina yönetimi hizmetlerimiz aynı zamanda hukuki ve kanuni esaslara göre yaparak herkesin rahat etmesini sağlıyoruz.

Ümraniye Bina Yönetimi Hizmetinde Kesintisiz Hizmet Garantisi

Firma olarak sizlere yaşam alanlarınızda huzurlu ve saygın bir yaşam sunuyoruz. Binalarınızda ortaya çıkabilecek problemleri önceden önlüyoruz. Oluşacak problemlere tarafsız ve hukuka uygun çözümler üretiyor, diğer bina sakinleri ile ilişkilerinizin bozulmadan refah içinde yaşamınızı devam ettiriyoruz. Ümraniye bina yönetimi ve denetiminde günün 24 saati, haftanın 7 günü hizmet garantisi veriyor, bütün teknolojik imkanlar ile kaliteli bir yaşam için çözüm ortağınız oluyoruz.

01 Ekim 2018
Ümraniye Bina Yönetimi için yorumlar kapalı
1.151 kez görüntülendi