Ümraniye Profesyonel Apartman Yönetimi

Kaliteli Ve Ayrıcalıklı Ümraniye Profesyonel Apartman Yönetimi

Apartman yönetimi, klasik yöntem ve uygulamalarla yaşam alanlarındaki en büyük sıkıntılardan birisidir. Genel olarak kimse apartman yöneticiliğini kabul etmek istemez; fakat eleştirmeye gelince herkes birbiriyle yarışır. Yönetici olan kişi zor bela apartman yöneticiliğini ikinci, üçüncü bir iş olarak yürütmeye çalışır. Çoğu zaman da görev süresi dolmadan apartmandaki birçok kişiyle arası bozulmuş olarak istifa eder. Bahsettiğimiz şekilde bir apartman yönetimi günümüz Ümraniye şartlarında imkansıza yakındır. Çünkü artık Ümraniye genelinde her apartman adeta birer şehir haline gelmiştir. Onlarca, yüzlerce kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüzden apartman yönetiminin profesyonel biçimde yapılması gerekir. İşte Ümraniye profesyonel apartman yönetimi hizmetlerimiz kapsamında apartmanlarınızda daha güvenli, daha hijyenik, daha bakımlı ve çok daha huzurlu yaşayabilmenizi sağlıyoruz.

Ümraniye Profesyonel Apartman Yönetimi Hizmetlerinde Hukuka Uygunluk

Apartman yönetimi, asli iş olarak yapılması geren bir hizmettir. Çünkü bu işin hukuki boyutu zannedildiğinden çok daha karmaşıktır. Aslında karmaşık olduğu kadar da düzenleyicidir. Eğer gerekli ayrıntıları bilinir ve kişilere hakları ve vazifeleri anlatılırsa hukuk kaideleri içerisinde huzurlu bir yaşam sağlanabilir. Ümraniye profesyonel apartman yönetimi hizmetlerimiz tamamen yasal çerçevede yürütülmektedir.

  • Kat Mülkiyeti Kanunu,
  • Borçlar Kanunu,
  • İmar Kanunu,
  • Tebligat Kanunu,
  • Ceza Kanunu

Gibi apartman yönetimi ile ilgili bütün mevzuatlar yönetim ilkelerimiz dahilindedir. Apartmanlarınızın bahçesindeki çiçeklerden çatılarınızdaki vericilerinize kadar her ayrıntı personellerimiz tarafından ayrıntılı olarak takip edilmekte, yılın 12 ayı düzenli denetimler yapılarak en yüksek yaşam standartları içerisinde yaşamanız sağlanmaktadır.

Uygun Maliyetli Ümraniye Profesyonel Apartman Yönetimi

Firmamız Ümraniye profesyonel apartman yönetimi uygulamaları ile profesyonel apartman yöneticiliği bilincini kat sakinlerine aşılama hedefiyle yola çıkmıştır. Bunun sonucunda herkesin birbirine saygılı olduğu, apartman sakinlerinin birbirlerinin hakkına hukukuna saygılı biçimde yaşadığı ve kimsenin apartmanından dolayı huzursuzluk yaşamadığı bir ortam sunmaya çalışıyoruz. Bütün bunları yaparken apartmanlarınızın ihtiyaçlarını takip ediyor, olumsuzluklarına 7/24 acil müdahale ediyor, ortaya çıkan bakım, onarım işlemlerinde en yüksek kalitenin en uygun fiyatta sonuçlandırılmasını ve apartman sakinlerinin daha az masraf yapmasını sağlıyoruz.

01 Ekim 2018
Ümraniye Profesyonel Apartman Yönetimi için yorumlar kapalı
1.076 kez görüntülendi