Üsküdar Apartman Yönetimi

Üsküdar Apartman Yönetimi

Apartman yönetim işlemi, zor ve emek harcanan bir işlemdir. Pek çok sitede ve binada bu konuda sorunlar yaşanmaktadır. Site tarzı yaşam biçiminin her geçen gün daha fazla tercih edilmesi daha fazla insanın sitelerde yaşamaya başlaması sonucunu doğurur. Bu gelişmenin bir sonucu olarak da apartman ve sitelerin yönetimi sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu yaşam alanlarının sorunlarının ortadan kaldırılması ve normal şekilde devam edebilmesi için bir yönetime ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu yönetim işlemine neredeyse hiç kimse gönüllü olmamaktadır. Bu noktada karşınıza Üsküdar apartman yönetimi firmamız çıkmaktadır. Apartmanların ve sitelerin yönetim işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirilmekte ve yaşayan kişilerin omuzlarından bu yük alınmaktadır.

Apartman Yönetim Hizmet Seçenekleri

Üsküdar apartman yönetimi olarak çok farklı hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Site yönetimi ile ilgili olarak en çok talep edilen husus parasal konuların yönetilmesidir. Sitelerde ve apartmanlarda yapılan ortak harcamalar ve masraflar aidatlar ile ödenmektedir. Ancak aidatların toplanması genel olarak sorunlu görülmektedir. Kalabalık bir alan olması nedeni ile sitelerde yönetimin tek tek dolaşarak aidatı toplaması hem zaman hem masraf demektir. Eksik toplanan aidatlar yine başka sorunlara neden olur. Bu sorunları ortadan kaldırmak için firma olarak yönetim hizmeti vermekteyiz. Apartman ve siteler için gerekli olan aidatları toplayarak gerekli olan alanlara harcanmasını sağlamaktayız. Bu şekilde sitelerde ve apartmanlarda yönetim işlemlerini kolaylaştırmaktayız.

Apartman Temizlik ve Bakım İşlemleri

Firma olarak sunduğumuz hizmetler arasında temizlik ve bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Apartmanların ortak kullanım alanlarının temizlenmesi zaman alıcı bir işlemdir. Bu işlem için özel olarak çalışan kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak pek çok apartman ve site bu işlem için bir ya da birkaç kişi çalıştırmak istemez. Bu noktada Kadıköy apartman yönetimi olarak ortak kullanım alanlarının temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Binaların giriş kısımları, asansörler, merdivenler ve benzeri tüm alanların temizlik işlemleri belirli aralıklar ile yapılmaktadır. Ayrıca bahçe alanına sahip olan apartman ve siteler için bahçe bakım işlemleri yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak yapıların belirli aralıklar ile yapılması gereken teknik bakımları da en iyi şekilde yaptırılmaktadır.

02 Ekim 2018
Üsküdar Apartman Yönetimi için yorumlar kapalı
1.306 kez görüntülendi